SVKD.LT - Grafinio Dizaino Paslaugos - info@svkd.lt

Simonas Viskontas

Grafikos dizaineris
Lietuva

Paslaugos.lt

Apie mane

Esu grafikos dizaineris savo kūrybą remiantis minimalizmo, bei abstrakčiosios grafikos principais. Tiem kas neteko susidurti su minimalizmu primenu, kad tai stilius kuriame norint maksimaliai išreikšti žinutę naudojamas minimalus kiekis grafinių elementų.

Nuo mažens mėgau piešti. Pasakytumėte, kuris vaikas nemėgsta piešti? Na taip, tačiau jeigu paprašytumėte grupės suaugusių žmonių nupiešti „dramblį“ pastebėtumėte, kad dauguma augdami prarado šį gebėjimą. O aš visada piešiau, ir vaikysteje, ir pauglystėje, ir būdamas suaugęs.

Jau daugiau nei 3 metus piešiu virtualiai. Grafinis dizainas labai plati sfera. Tai ne vien vektorinė grafika. Tikrai ne. Tai ir nuotraukų redagavimas, ir paveikslėlių manipuliacijos, ir rinkodaros grafinis dizainas, vartotojo sąsajos grafinis dizainas, montažinė grafika, maketavimas ir t.t. Tokioje plačioje sferoje nesunku save realizuoti.

Man patinka dirbti su grafika. Tai ir mano hobis, ir darbas. Grafinio dizaino išmokau lankydamas nuotolinius kursus, žiūrėdamas video pamokas ir leisdamas valandų valandas ekspermentuodamas. Neslėpsiu, tai yra įtraukiantis užsiemimas su kuriuo kartais prarandu laiko nuovoka. Manau, kad mano atlikti darbai reprezentuoja ir mane, todėl į kiekvieną projektą įdedu labai daug darbo.

Iš kur semiuosi įkvepimo? Mane įkvepia žinojimas, kad pasaulyje yra labiau įgūdusių grafikos dizainerių. Mane įkvepia siekis kurti taip gerai kaip jie. Mane įkvepia mano atlikti darbai. Ir mane įkvepia patenkinti klientai kurie naudoja mano atliktus darbus.

Paslaugos.lt

Įgūdžiai

Programinė įranga su kuria dirbu

Turite pasiūlyti įdomų projektą?

 

 

Meniu