Ekonomikoje egzistuoja taisyklė sakanti, kad nieko nėra nemokamo. Turtbūt yra teke pagalvoti ar įmanoma susikurti logotipa nemokamai. Atsakymas – taip, įmanoma. Tačiau jeigu norite rimto logotipo rekomenduočiau kreiptis pas profesonalius dizainerius kurie į logotipo sukūrimą įdės tikrai daugiau pastangų negu automatinis generatorius. Priešingai nei generatorius grafikos dizaineris kurdamas logotipą atsižvelgs į visus jūsų porekius ir rinkoje esančių konkurentų tendencijas. Nemokamas logotipo sukūrimas generatoriumi galėtų būti geras sprendimas nebent jeigu jus erzina mintis, kad dar neturite logotipo ir norite turėti bent kažkokį logotipą.

FreeDesignLogo – logotipų generatorius. Užėję į puslapį jūs įvedate savo veiklos/prekės/produkto pavadinimą pasirenkate nišos kategoriją ir spaudžiate „Get Started“. Jums iškrenta logotipų iš kurių galite rinktis variantai/ Išrinktus variantus galite koreguoti pačiame tinklapyje. Suredagavus išrinktą logotipą galima nemokamai parsisiųsti 200×200 piksleio dydžiu, PNG formatu. Didesni dydžiai ir vektoriniai formatai yra apmokestinami ~50$.

FreeLogoServices – kitas logotipų generatorius. Apsilanke šiame puslapyje jūsų paprašys įvesti pavadinimą, šūkį ir keletą raktažodžių. Sekančiame žingsnelyje portalas leidžia rinktis logotipo stilių: inicialai, ikona, emblema arba tekstas. Toliau renkamasi šriftą: sans serif, serif, script, dispaly. Visą tai atlikus iškrenta daugybe logotipų variantų. Išsirinkus logotipą jį galima koreguoti tinklapyje, suredaguota logotipą užpidloma forma ir logotipas atsiunčiamas į el. paštą.

Inkscape – dar vienas variantas susikurti logotipą su nemokama vektorinę programa. Šis variantas geras tuom, kad logotipą galite susikurti pats nuo nulio. Tiesa, jeigu niekada neteko dirbti su vektorine progarama, tai gali nebūti taip paprasta. Pažinti programą ir jos visas subtilybės kainuos nemažai laiko.

Daugumos generatorių logotipų kainos yra artimos žemiausiai daugumos dizainerių kainos. Grafikos dizaineris sukurtu logotipą pagal jūsų poreikius, atsiųstu vektorinius failus tinkamus spaudai. Tad gerai pagalvokite ar tikrai verta kurti logotipą nemokamai.

Meniu