Jo, čia tas iliustracijas piešiantis bičas.

SIMONAS VISKONTAS

      SENA SIELA

Kas po velnių tas Simonas Viskontas?

Simonas Viskontas yra bičas kuris užsiima grafinio dizaino ir iliustracijų piešimo veikla.  Jo stilių atitinka tokie raktažodžiai kaip #vintage, #retro, #animacinis, #surealistinis #pop #doodleart.
Tai yra menininkas kurio kūryboje dažnai randamas humoras, įronija, sarkazmas ir žodžių žaismas.
Piešiniuose dažnai figuruoja vilkai, gyvatės, velniai, skeletai, kaukolės, monstrai, demonai, mistinės būtybės ir kitokie gotikiniai personažai. Bet Viskontas vien tuom neapsiriboja, nes ne visiem tai tinka ir ne visiem tai patinka. Tačiau jo paliktos grafinės žinutės abėjingų nepalieka.

Simonas Viskontas piešia visą gyvenimą, ir jis piešia viską iš gyvenimo. Ir čia nė kiek neperdėta, nes jis yra tikrų tikriausias grafikos manijakas, valandų valandas leidžiantis kūryboje, spontaniškai dėliodamas grafines dėtales. Jo kūrybinis procesas grubus, tačiau metodai nuoseklūs, o rezultatai švelniai stulbinantys. Jo karikatūros negaili aštrios kritikos opiomis temomis, tačiau jo intensija yra gera.

Viskonto kūryba mėgsta ir vertina tie kuriem patinka dėmesį pritraukiantis paprastumas. Jo prašo ne tik cigarečių, bet ir sukurti marškinėlių dizainą, logotipą, pakuotes dizainą, plakatą, lipdukus. Viskontas supranta, kad jo atlikti darbai reprezentuoja jį, todėl į kiekvieną projektą skiria viską ką turi geriausio. Jo kūryba gimsta muzikoje ir jį įkvepia siekis išlaikyti aukštą darbų kokybę, ir patenkinti klientai kurie naudoja mano atliktus darbus.

Taigi jeigu susidomėjote Simono Viskonto kūryba nebijokite jam parašyti žinutę. Jeigu netingite galite jį susirasti facebook ir instagram paskyrose, kur rasite dar daugiau įvairiausio tūrinio.

INDIVIDUALIOS VEIKLOS KODAS

1011272

+37061705054
@simonas.viskontas
Paslaugos.lt
Meniu